NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 4/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Nowości ZIEHL-ABEGG na targach Interlift 2017

fot.EWIT (1)
Za nami kolejna odsłona targów Interlift w Augsburgu, wydarzenia, na które czeka cała branża dźwigowa w Europie i na świecie. Jak w czasie poprzednich edycji, również w tym roku dopisali odwiedzający, także z Polski. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim gościom z Polski, którzy odwiedzili stoisko Ziehl-Abegg.

Jako lider w produkcji wciągarek bezreduktorowych oraz falowników dla wind, w tym roku przygotowaliśmy:

ZAtop SM180 – mała, kompaktowa, mocna

Mówi się, że czas to pieniądz, ale w windach droższe od czasu jest zapotrzebowanie na miejsce. Coraz ciaśniejsze szyby dźwigowe wymagają stosowania coraz mniejszych, bardziej zwartych i kompaktowych napędów.

ZIEHL-ABEGG opracował nową serię wciągarek do udźwigu 1050 kg, z kołem 200 i 240 mm, umożliwiających zastosowanie lin stalowych. Wciągarka ZAtop SM180.xx o szerokości całkowitej 255 mm stwarza nowe możliwości w zakresie projektowania dźwigów. Ze swoim większym bratem ZAtop SM210 rozszerza rodzinę wciągarek, dając możliwość budowania dźwigów do 2500 kg, z wykorzystaniem kół ciernych do 520 mm.

ZAdyn Pro – duże możliwości przy małym zapotrzebowaniu miejsca

Nowy falownik ZAdynpro opracowany przez ZIEHL-ABEGG umożliwia budowanie mniejszych szaf sterowych. Przed producentami stawia się wymagania bardziej efektywnego wykorzystywania miejsca. Nowy rodzaj falownika prezentowany na targach dedykowany do zabudowywania w szafie sterowej, charakteryzujący się najmniejszymi w swojej klasie wymiarami oraz największymi możliwościami, stwarza nowe możliwości projektowania układów sterowych. Standardowo wbudowane karty enkoderów umożliwiają pracę z silnikami synchronicznymi i asynchronicznymi bez żadnych dodatkowych modułów rozszerzających. Doskonale znana i lubiana funkcja STO eliminuje konieczność stosowania styczników, a połączenie falownika ZAdynpro z modułem bezstycznikowym Zasbc, eliminuje także konieczność stosowania styczników luzownika, niwelując hałasy dochodzące z układu sterowania. W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych nowościach prosimy o bezpośredni kontakt.

Michał Kuryłek
michal.kurylek@gmail.com
foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2018-01-24
TAGI: magazyn Dźwig | dźwig | winda | transport bliski | urządzenia transportu bliskiego | Interlift | Ziehl-Abegg | wciągarka | falownik