NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 2/2020
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
20 lat Global Lift Polska

fot.Global-Lift (4)
Firma Global Lift Polska powstała w 1999 roku. Jej założycielami byli Hanna Sosińska-Bawolik i Marian Bawolik. Global Lift Polska na początku swojej działalności dostarczał małym i średnim firmom komponenty dźwigowe wraz z kompletną informacją techniczną. Nieustające wsparcie i nadzór nad firmami sprawuje inż. Marco Maria Ceriani.

20 lat w pigułce

Obecnie Global Lift Polska – po 20 latach działalności na rynku – oferuje platformy towarowe, towarowo-osobowe, a także platformy dla niepełnosprawnych, części zamienne oraz komponenty najlepszych europejskich producentów.

Oferta komponentów i części zamiennych

Obejmuje: zespoły napędowe, sterowania, elektronikę dźwigową, drzwi, kabiny, chwytacze, kable zwisowe, koła zdawcze, liny, kurtyny świetlne, prowadnice, ramy, zderzaki oraz hydraulikę dźwigową. Większość komponentów dostępnych jest od ręki z magazynu.
Global Lift posiada w sprzedaży także duży wybór rozwiązań umożliwiających wieloetapową modernizację starych dźwigów. Obecna kadra dokłada starań, by wysyłka towarów i realizacja zamówień odbywała się w realnie szybkim tempie.

Global Lift Polska - dla nas liczą się relacje

Global kontynuuje tradycje rozpoczęte przez Panią Hannę Sosińską-Bawolik, która odeszła na emeryturę i zmarłego Pana Mariana Bawolika oraz włoskiego partnera inż. Marco Cerianiego do podejmowania śmiałych decyzji, stawiając na rozwój firmy i odpowiadając na potrzeby Klientów. -„Zmiany personalne, lokalowe są konsekwencją planu strategicznego firmy. Cały czas jesteśmy w dialogu z Klientami. Sukces, jak mówił Winston Churchill, to umiejętność kroczenia od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu. Najważniejsze są cele biznesowe i realizacja umów.”- podkreśla Marco Maria Ceriani.

www.global-lift.pl

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2019-07-17
TAGI: magazyn Dźwig | dźwig | winda | Global Lift Polska | komponenty do dźwigów