NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
Magazyn Dźwig 1/2020
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Szóste spotkanie firmy Wittur East Europe i jej klientów

fot.EWIT (2)
Kolejny, szósty już raz Wittur East Europe zorganizował spotkanie integracyjno-szkoleniowe dla swoich klientów. Podobnie jak w roku ubiegłym, wydarzenie to odbyło się w pięknych okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, tym razem w Hotelu Villa Verde w Zawierciu. Zarówno sprzyjająca aura, jak i pozytywne doświadczenia z lat ubiegłych sprawiły, że w spotkaniu wzięło udział blisko 100 osób z Polski, Litwy i Słowacji.

Porcja wiedzy na dzień dobry

Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja na temat aktualnych produktów WITTUR. Szczególną uwagę uczestników spotkania przykuł nowy model chwytaczy, który można było zobaczyć podczas towarzyszącej konferencji ekspozycji. Duże poruszenie wśród polskich dźwigowców wywołała także prezentacja nietypowych, często bardzo luksusowych realizacji dźwigów według projektu i w oparciu o komponenty firmy Wittur. Obydwie prezentacje prowadzili specjalni goście z Włoch, wspierani tłumaczeniem przez pracowników firmy Wittur East Europe. W spotkaniu aktywny udział brali również zaproszeni do współpracy goście. Firma Brugg Liny Stalowe zaprezentowała ofertę swych produktów dla branży dźwigowej. Firma Lech, która również współpracuje z Wittur East Europe przedstawiła ofertę swoich produktów i rozwiązań.

W trakcie spotkania swoimi bogatymi obserwacjami różnorodnych interpretacji norm dźwigowych, które owocują często dość nietypowymi praktykami podczas montażu dźwigów, podzielili się przedstawiciele TUV Sud Polska.

Każda z uczestniczących w wydarzeniu firm otrzymała z rąk Prezesa WITTUR Polska Roberta Wójcika dokument potwierdzający akredytację na rok 2019, a każdy uczestnik szkolenia otrzymał dyplom potwierdzający fakt ukończenia szkolenia produktowego.

Integracja

Wieczorna część spotkania w postaci turnieju w kręgle o puchar Prezesa Wittur East Europe, zmobilizowała wiele osób do spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie. Atmosfera współzawodnictwa udzieliła się całej grupie. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.
Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za obecność i aktywne uczestnictwo w spotkaniu.
Zwycięzcom turnieju w kręgle:
1. miejsce – ZEMD Technika Dźwigowa z Trzebnicy
2. miejsce – Silesian-Lift z Bytomia
3. miejsce – Remdźwig Sp. z o.o. z Tarnowa
jak i wszystkim uczestnikom szkolenia, gratulujemy dobrej formy. Zapraszamy serdecznie na nasze kolejne spotkanie!!!

www.wittur.com

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2019-08-01
TAGI: magazyn Dźwig | dźwig | winda | Wittur