NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
EuroParking 3/2019
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
W obecnym świecie coraz rzadziej zdarza się, że w budynku nie ma dźwigu osobowego, ale ze względu na wysokie ceny ziemi i ciasną zabudowę zwiększa się też również zapotrzebowanie na systemy do transportu pojazdów.
    admin | dodano 2014-10-29   

Wygląd dużych polskich miast na przestrzeni dziesięcioleci kształtował cały szereg czynników historycznych, społecznych, kulturowych oraz gospodarczych. Rozbuchany kapitalizm i kompletne wyzwolenie architektoniczne, jakie można było zaobserwować po roku 1989, w najlepszym wypadku skutkowało estetycznym kacem wśród kolejnych pokoleń urbanistów.
    admin | dodano 2014-10-15   

W ubiegłym numerze magazynu EuroParking Polska zamieściliśmy artykuł na temat serwisu iParkomat.pl, gdzie można zarówno znaleźć wykaz oferowanych przez użytkowników, dostępnych miejsc postojowych w danym czasie i okolicy, jak również odpłatnie udostępnić własną przestrzeń parkingową.
    admin | dodano 2014-10-08   

W celu uzupełnienia możliwości całkowitej kontroli wjazdów kolejnym krokiem firmy Nice po wprowadzeniu do oferty nowej generacji szlabanów z rodziny Bar jest wdrożeniu kompleksowych systemów parkingowych. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do uzupełnienia oferty - NicePark to systemy parkingowe dopasowane do potrzeb każdego inwestora!
    admin | dodano 2014-09-25   

Zegpar jest firmą działającą na rynku polskim od roku 1992, a pod obecną nazwą od roku 1995. Pszczyńskie przedsiębiorstwo jako jedno z pierwszych w kraju – a na terenie Polski południowej jako pierwsze, zaprezentowało, a następnie wdrożyło urządzenia uliczne – parkomaty.
    admin | dodano 2014-09-16   

Wiele ciężarówek parkuje w miejscach zagrażających ruchowi. W niebezpieczeństwie jest także towar znajdujący się na naczepach.
    admin | dodano 2014-09-04   

Na stronie internetowej Targów Kielce uruchomiona została zakładka poświęcona pierwszemu w skali kraju wydarzeniu dedykowanemu współczesnej technice parkingowej.
    admin | dodano 2014-08-26   

HUB Parking Technology to nowy dział Grupy FAAC oferujący osiągnięcia trzech filarów sektora systemów parkingowych: ZEAG, Datapark i FAAC. ParQube, najnowsze dziecko pionierów automatyki wjazdowej, to innowacyjny system parkingowy na miarę nowoczesnych przestrzeni publicznych.
    admin | dodano 2014-08-25   

Nawierzchnie parkingów wielostanowiskowych i zielone nawierzchnie parkingowe
GORĄCY TEMAT   admin | dodano 2014-08-18   

Od dłuższego czasu lotnisko w Düsseldorfie w Niemczech borykało się z problemem blokowania miejsc parkingowych przez źle zaparkowane samochody. Aby ułatwić życie podróżnym, władze lotniska zdecydowały się na nietypowe rozwiązanie.
    admin | dodano 2014-08-13